pożyczki

Jakiej firmie pożyczkowej zaufać?

Na rynku istnieje kilka firm, które oferują swoim klientom pożyczki krótkoterminowe. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku nagłych, kryzysowych sytuacji takich jak zepsuta pralka czy inne nagłe wypadki wymagające większych nakładów finansowych. Firma, która pozytywnie wyróżnia się pośród innych kredytodawców jest Via Sms. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku pożyczek jest to jeden z najsolidniejszych partnerów w pożyczaniu pieniędzy. 

Wygoda w pożyczaniu pieniędzy

Via sms oferuje klientom zarówno nowym jak i stały możliwość pożyczania online. Jest to najwygodniejsza oraz najszybsza forma otrzymania pożyczki. Cały proces można przeprowadzić przez internet – od wypełnienia formularza poprzez weryfikację oraz finalnie przelanie pieniędzy. Tak samo z oddaniem pożyczonych pieniędzy – wystarczy wykonać jeden przelew.
Via sms gwarantuje swoim klientom przejrzystość w swoich umowach. Wszystkie informacje są podane w umowie, bez żadnych ukrytych kosztów ani adnotacji pisanych drobnym druczkiem. Dzięki temu firma cieszy się dużym zaufanie wśród osób, które decydują się na taką formę pożyczania pieniędzy. Wraz z kolejnymi spłaconymi pożyczkami klient zyskuje możliwość zwiększenia kwoty pożyczanej. Pierwsza pożyczka do 3000 złotych jest bez żadnej prowizji.

Weryfikacja danych osoby ubiegającej się o pożyczkę

Przed zarejestrowaniem się jako klient trzeba wypełnić odpowiedni formularz oraz zweryfikować dane za pomocą przelewu. Jest to najprostsza i najskuteczniejsza forma zweryfikowania, czy osoba, która stara się wziąć pożyczkę nie robi tego na inną osobę. Dzięki przelewowi weryfikacyjnemu nie ma już możliwości wyłudzenia pieniędzy na inną osobę. Ten prosty zabieg pozwala traktować Vię Sms jako godnego zaufania pożyczkodawcę.

Poziom zaufania

Gdyby przejrzeć fora o tematyce pożyczkowej to Via Sms opinie ma dobre. Duża liczba kredytobiorców zachwala małe formalności i szybką wypłatę gotówki na konto bankowe. Według opinii dodawanych na formach kredytowych pożyczkobiorcy cenią sobie również łatwy i szybki kontakt z biurem obsługi klienta. Taki kontakt może być zarówno mailowy jak i telefoniczny. Podając numer telefonu komórkowego oraz adresu email można spodziewać się na kilka dni przed upływem okresu pożyczkowego wiadomości przypominającej o spłacie. Jest to bardzo wygodna forma, ponieważ nawet bardzo roztargnione osoby mogą spać spokojnie i nie bać się przegapienia terminu spłaty.

Otwarcie na klienta

Via Sms to firma, której można w pełni zaufać. Oprócz jasnych warunków, dzięki którym wiesz dokładnie ile pożyczasz i na jak długo, możesz również być spokojny o swoje dane osobowe oraz to, że nikt na twoje nazwisko nie jest w stanie wyłudzić pożyczki. W razie potknięcia oraz braku możliwości wywiązania się z terminu spłaty wystarczy skontaktować się biurem obsługi klienta i porozmawiać o swojej sytuacji. Dzięki pozytywnemu podejściu do klienta można przesunąć swój termin spłaty o kilka dni, daje to pożyczkobiorcom większe poczucie bezpieczeństwa, a zarazem poziom zaufania znacząco wzrasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *