opinie o kuki

Kuki – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej online

Branża pożyczkowa w naszym kraju cały czas się rozwija. Co i rusz powstają nowe firmy pożyczkowe, które kuszą klientów coraz atrakcyjniejszymi warunkami pożyczek. Jedną z firm, która działa na polskim rynku pożyczkowym od stosunkowo niedługiego czasu, jest Kuki. W niniejszym artykule prezentujemy szereg informacji odnośnie zasad udzielania pożyczek przez tę firmę oraz przedstawiamy Kuki opinie. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Kuki – podstawowe informacje na temat firmy pożyczkowej

Kuki to jedna z najkrócej istniejących w Polsce firm pożyczkowych. Podobnie jak konkurencyjne firmy tego typu, próbuje ona przyciągnąć do siebie jak najszersze grono klientów za pomocą rozmaitych akcji promocyjnych i bonusów. Najważniejszą cechą charakterystyczną firmy Kuki jest fakt, iż posiada ona w swojej ofercie darmowe chwilówki. Polegają one na tym, iż oddajemy dokładnie tyle samo, ile pożyczyliśmy (RRSO 0%). Dla przykładu: gdy pożyczymy za pierwszym razem w Kuki 1000 złotych, będziemy musieli oddać dokładnie tyle samo. Warunkiem jest jednak zwrócenie pożyczki w ustalonym w umowie terminie. Dodatkowym atutem firmy pożyczkowej Kuki są bardzo wysokie kwoty pożyczek – biorąc pierwszą pożyczkę możemy liczyć na kwotę rzędu 5000 złotych. Z kolei przy ubieganiu się o kolejną pożyczkę, maksymalna kwota może wynieść nawet 15000 złotych. Nie będzie to oczywiście kwota, którą otrzyma każdy wnioskujący pożyczkobiorca. Dokładna wysokość pożyczki będzie uzależniona od aktualnej sytuacji finansowej danego klienta.

Pożyczki w Kuki należy spłacać w standardowym terminie 30 dni. Istnieje jednak możliwość przedłużenia terminu spłaty. Dzięki temu każdy, kto nie może spłacić swojej pożyczki w odpowiednim terminie, otrzymuje od Kuki „koło ratunkowe”. W Kuki możemy za odpowiednią opłatą przedłużyć termin spłaty o 7, 14 bądź 30 dni. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które spotkały niespodziewane okoliczności.

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę od Kuki?

Kuki ma dla swoich klientów bardzo atrakcyjne propozycje. Podczas pierwszego ubiegania się o pożyczkę możemy liczyć na uzyskanie kwoty rzędu 5000 złotych. Co ważniejsze, jest to pożyczka w 100% darmowa. Zanim jednak będziemy mogli złożyć wniosek o otrzymanie pożyczki w Kuki, będziemy musieli spełnić kilka warunków. Opisujemy je dokładnie poniżej:

  • wiek od 21 do maksymalnie 75 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • posiadanie dowodu osobistego,
  • posiadanie stałego adresu zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • posiadanie całkowitej zdolności do czynności prawnych.

Kuki opinie

Czy Kuki opinie wśród klientów ma dobre? Okazuje się, że klienci bardzo chwalą sobie usługi tej firmy pożyczkowej. Wiele osób zwraca uwagę na fakt, iż ta firma pożyczkowa oferuje nawet nowym klientom pożyczki opiewające na bardzo wysokie kwoty. Ponadto, Kuki ma uznanie dużej liczby osób ze względu na udostępnienie możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *