minipozyczka opinie

Minipożyczka – opinie i informacje!

Szybkie pożyczki pozabankowe stały się dobrym rozwiązaniem dla osób, które zostały zaskoczone przez nadprogramowe wydatki. Jedną z firm udzielających pożyczek krótkoterminowych jest MiniPożyczka, która należy do grupy kapitałowej Primus Finance sp. z o.o. Czy pozytywne opinie o Minipożyczka zachęcają do skorzystania z usług tej firmy?

Minipożyczka online

Firma MiniPożyczka oferuje swoim nowym klientom pierwszą pożyczkę za 0 zł czyli klient oddaje dokładnie tyle co pożyczył. W ramach promocji pierwsza pożyczka wynosi od 500 zł do 2000 zł, a termin zwrotu pożyczki wynosi maksymalnie 30 dni. Jeśli klient spłaci swoje pierwsze zobowiązanie w terminie to może starać się o kolejną pożyczkę na wyższą kwotę. Maksymalny limit pożyczki dostępnej w firmie MiniPożyczka wynosi 5000 zł. Dostępny jest jednak tylko dla tych klientów, którzy po raz piąty lub kolejny skorzystali z usług tej firmy. Jednak klienci powinni pamiętać, iż poprzednie zobowiązania  wobec tej firmy muszą być spłacone terminowo, aby uzyskać większy limit pożyczki.

Jak pożyczyć pieniądze w MiniPożyczce?

Proces składania wniosków o pożyczkę w firmie  MiniPożyczce odbywa się tylko online. Można w ten sposób pozyskać pieniądze na nieoczekiwane wydatki. MiniPożyczka jak każda firma pozabankowa posiada kryteria, które muszą spełnić osoby starające się o pożyczkę. Wnioskować o pieniądze w tej firmie mogą osoby:

– od 18 do 75 roku życia

– obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju

– posiadanie własnego rachunku w banku

– brak zaległości z tytułu innych pożyczek

MiniPożyczka weryfikuje swoich klientów za pomocą BIK, BIG, PWIP. W przypadku złej historii kredytowej klienta firma zastrzega sobie prawo odmowy udzielenia pożyczki. Pomimo weryfikacji historii kredytowej klienta opnie o MiniPożyczka są bardzo dobre.

Oferta pożyczkowa

Oferta firmy MiniPożyczka została podzielona na pięć taryf. Pierwszą pożyczkę klient może otrzymać bez żadnych kosztów czyli oddaje tyle ile pożyczył. Jednak maksymalny okres spłaty pożyczki nie zależnie od jej wysokości to 30 dni. Gdy klient korzysta z usług tej firmy pożyczkowej to za każdym razem jest zwiększany maksymalny limit pożyczki. W przypadku drugiej pożyczki klient może pożyczyć maksymalnie 2500 zł. Przy trzeciej pożyczce limit maksymalnej kwoty wynosi 3000 zł. Natomiast przy czwartej limit wynosi 4000 zł. Jednak w przypadku piątej i kolejnej pożyczki wynosi on 5000 zł. Nie zmienia się  także minimalna wysokość pożyczki, która wynosi 500 zł. Od drugiej i kolejnej pożyczki doliczane są koszty, które są zawsze obliczane wprost proporcjonalnie do pożyczanej kwoty.

Jeśli klient ma problem z terminowym spłaceniem zobowiązania powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta MiniPożyczka, aby zrefinansować swoje zobowiązanie.

Firma MiniPożyczka jest jedną z niewielu firm pozabankowych pożyczających pieniądze tylko online na maksymalnie 30 dni. Jednak firma ta cieszy się pozytywną opinią wśród klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *