pozyczka na slub i wesele

Najlepsza pożyczka na wesele-jak ją znaleźć?

Moment ślubu to zwykle bardzo ważne wydarzenie w życiu młodej pary. Jest sprawą oczywistą, że każdy chce nadać wyjątkową oprawę temu wydarzeniu. Przygotowanie eleganckiego i niezapomnianego przyjęcia kosztuje niemało. Jeśli więc młodzi ludzie w danym momencie nie dysponują całą kwotą z pomocą przychodzi im pożyczka na ślub.

Pożyczka na wesele-co to za produkt?

W ostatnich latach znacząco wzrosły ceny za usługi związane z organizacją przyjęć weselnych. Jednocześnie w polskiej tradycji nadal utrzymuje się zwyczaj wyprawiania wesel hucznych i uroczystych, na które zaprasza się rodzinę i przyjaciół. Aby sprostać temu wyzwaniu finansowemu młodzi ludzie chwytają się różnych sposobów. Jedni liczą na pomoc rodziców a inni wyjeżdżają do pracy za granicę, aby zarobić na wesele. Nadal jednak pozostaje spora grupa przyszłych nowożeńców, którzy nie posiadają całej potrzebnej kwoty. To właśnie z myślą o nich agencje finansowe wprowadziły do oferty produkt pożyczka na ślub. Jego konstrukcja niewiele różni się od typowych pożyczek chwilówek. W zależności od firmy można pożyczyć od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Koszt przeciętnego wesela waha się dzisiaj w granicach 40000-70000 zł. Jeśli więc komuś brakuje na przykład 20000 zł to z powodzeniem może sięgnąć po pożyczkę na wesele.

Co warto wiedzieć o pożyczkach weselnych?

Jeśli chcemy pozyskać wstępne informacje na temat danej pożyczki weselnej możemy na stronie internetowej, korzystając z prostego kalkulatora sprawdzić jej warunki. Wystarczy wpisać jaką kwotę potrzebujemy pożyczyć i na jak długi czas. Dzięki temu dowiemy się ile będzie wynosiła rata do spłaty, prowizja oraz wskaźnik RRSO. Zmieniając w kalkulatorze okres spłaty sprawdzimy jak będzie się kształtowała rata oraz całkowity koszt pożyczki. Jeśli oferta nam się spodoba wystarczy, że wypełnimy wniosek online. Następnie trzeba będzie poczekać kilka minut, kiedy to badana będzie zdolność kredytowa. Gdy wszystko jest w porządku klient dostaje decyzję o przyznaniu pożyczki i w bardzo krótkim czasie pieniądze pojawiają się na koncie bankowym. Pożyczka na wesele jest, więc stosunkowo prosta do uzyskania a może być bardzo pomocna. Przed jej zaciągnięciem warto realnie oszacować swoje potrzeby finansowe. Wesele to bardzo złożony projekt, gdzie płatności o różnych wysokościach trzeba wykonać w kilu miejscach. Największym kosztem jest zwykle wynajęcie sali bankietowej, opłacenie zespołu muzycznego, fotografa i samochodu do ślubu. Sporym obciążeniem może okazać się także zakup strojów ślubnych. Wszystko to trzeba zawczasu rozplanować i podliczyć. Na koniec uwzględniamy środki własne i już wiemy, jaka kwotę będziemy musieli pożyczyć. Nawet, jeśli jest ona wysoka nie należy się zrażać, bo jest dzisiaj wiele możliwości na to by wziąć pożyczkę na wesele na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Z całą pewnością warto podjąć to wyzwanie by móc cieszyć się pięknym i niezapomnianym weselem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *