pożyczki od 18 lat

Pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń o dochodach – jakie warunki trzeba spełnić?

Osoby, które dopiero wchodzą w dorosłość też potrzebują pieniędzy. Choćby zrobienie prawa jazdy to wydatek prawie dwóch tysięcy złotych. Nie każdy dostanie wykupiony kurs w prezencie na urodziny od rodziny. Są też osoby, które ze swoich pieniędzy muszą go opłacić. A co zrobić, gdy nie mamy takich oszczędności, a potrzebujemy nowego komputera, chcemy zapisać się na kurs prawa jazdy czy nawet planujemy wyprowadzkę do innego miasta na studia? Z pomocą mogą przyjść pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń o dochodach. Czy możliwe jest, aby w tym wieku dostać pożyczkę?

Warunki, które musi spełnić każdy

Firmy pożyczkowe mają o wiele mniejsze wymagania niż banki. Dlatego też każdemu jest łatwiej w nich otrzymać pożyczkę. Jednak to nie oznacza, że każda osoba ją dostanie. Warto pamiętać, że firmy pożyczkowe to nie instytucje charytatywne, a prężnie działające przedsiębiorstwa, które na swojej działalności muszą zarabiać. Również firmy pożyczkowe stawiają swoje warunki, które każdy musi spełnić, aby dostać u nich pożyczkę.

Do takich warunków można zaliczyć przede wszystkim wiek min. 18. lat, posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz polskiego obywatelstwa. Potrzebne są też polskie konto bankowe, które musi być rachunkiem indywidualnym, oraz polski numer telefonu i e-mail. A co z dochodami? Skoro oferowane są pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń o dochodach to czy trzeba go posiadać? Oczywiście, że tak, ale nie trzeba go potwierdzać oficjalnym dokumentem wydawanym z zakładu pracy. Wystarczy złożenie oświadczenia zgodnego ze stanem faktycznym, aby pożyczkę dostać.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Przede wszystkim najpierw trzeba znaleźć firmę, która ma interesujące warunki oferty. Sporo z nich udziela np. pierwszej pożyczki za darmo, gdzie oddaje się dokładnie tyle, ile się pożyczyło w ustalonym czasie. Może być to idealna opcja dla potrzebujących pieniędzy.

Przeglądając różne warianty należy zwrócić uwagę na wysokość pierwszej pożyczki, czas jej spłaty oraz koszty. W ten sposób można porównać kilka opcji i wybrać najlepszą. Kiedy to zrobimy wystarczy przejść na stronę firmy pożyczkowej i złożyć wniosek. Zwykle zaczynamy od wybrania na stronie firmy pożyczki, która nas interesuje, a potem należy przejść do uzupełniania wniosku.

Każdy wniosek zaczyna się części, w której trzeba podać dane osobowe. W kolejnej części potrzebne będzie uzupełnienie oświadczenia o dochodach i kosztach życia. Trzeba wpisać swoje zarobki i dochody osiągane z różnych źródeł. Można je wybrać z dostępnych opcji lub dodać swoją. Ważne jest jednak, aby kwota jak i rodzaj dochodu były wpisane zgodnie z prawdą. Składanie fałszywego oświadczenia jest karalne. W wielu wnioskach na końcu pojawia się też informacja o weryfikacji danych w jednej z baz dłużników oraz informacja o konieczności przelania opłaty weryfikacyjnej, która wynosi najczęściej 1 złoty. Po dokonaniu wpłaty wystarczy czekać na odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *